fbpx

Dubai dhe Maldive, Janar, Shkurt, Mars, 7 ditë, €1599

Pushime te Vecanta

Zbuloni dy destinacione fantastike, në një udhëtim të vetëm. Eskploroni kulturën unike dhe atraksionet emocionuese që ofron një qytet i gjallë si Dubai, përpara se të hiqni këpucët dhe të çlodheni në Maldive. Plazhe me rërë të bardhë, ujëra bruz dhe shkëmbinj nënujorë shumëngjyrësh ju presin në destinacionin tuaj të ëndrrave. Nuk do donit të largohenit !

Datat e nisjes:
11, 13, 15, 18, 20, 22, 25, 27, 29 Janar
1, 3, 5, 8, 10, 12, 15, 17, 19, 22, 24, 26 Shkurt
1, 3, 5, 8, 10, 12, 15, 17, 19, 22, 24 Mars

Dita 1 
Tiranë Dubai 13:35 21:25

Dita 5
Dubai Maldive 02:00 07:15

Dita 7
Maldive Dubai 23:30 03:10
Dubai Tiranë 09:30 12:35

Përfshihet në cmim:
– fluturimi vajtje-ardhje nga Tirana sipas itinerarit mësipër
– bagazhe te plota
– transferta private aeroport hotel aeroport ne Dubai
– transferta aeroport hotel aeroport ne Maldive me skaf
– akomodimi për 3 netë qendrimi në Dubai
– akomodimi për 2 netë qendrimi në Beach Villa, në Paradise Island Resort, në Maldive
– mëngjeset ne Dubai
– Koncepti Full Board në Maldive (mëngjeset, drekat, darkat)
– Sigurimi i Shëndetit në udhëtim

Shënime:

Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai 89 euro/person.
Ky udhëtim nuk ka guidë.
Nuk lejohet hyrja në xhami për Femrat që nuk plotësojnë kushtet për një veshje të përshtatme si mëposhtë:
1. Krahët dhe Këmbët e mbuluar me copë jo-transparente.
2. Mbulimi i Flokëve me një shami jo-transparente.

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.