fbpx

Hotel Avala Resort & Villas 4*, Budva

Hotele në Rajon

Paketa E Vjeshtës

Oferta e mëposhtme është e vlefshme për akomodim nga data 1 Tetor – 29 Dhjetor

Cmimi i paketës: 1 natë 80 euro 2 persona
Cmimi i paketës:
2 netë 160 euro 2 persona
Cmimi i paketës: 3 netë 210 euro 2 persona

Paketa përfshin: 
akomodimi per 2 persona ne dhome double
* Mengjes dhe darke
* Dhomë superiore ose me pamje nga deti (sipasi disponibilitetit)
* Parkingu, sauna, pishina,  palestra, xhakuzi dhe banjo Turke.
* 20% zbritje në SPA
* Perdorim i Wireless pa pagese ne te gjitha hapsirat e hotelit
* 20% zbritje për personin e 3-të të rritur në dhomë
* Fëmijët deri 6.99 vjec nuk paguajnë
* Fëmijët 7-11.99 vjec paguajnë 20 euro për fëmijë për natë.

Nuk perfshihet taksa e qytetit, 1.5 euro/person dita.

Paketa SHEN VALENTINI

Oferta e mëposhtme është e vlefshme për akomodim nga data 14 Shkurt – 18 Shkurt

Cmimi i paketës: 2 netë 145 euro 2 persona

Paketa përfshin: 
akomodimi per 2 persona ne dhome double
* Mengjes dhe darke
* Darka romantike e datës 14 Shkurt me 2 gota verë të gazuar & tortë speciale.
* 20% zbritje në SPA
* Dhomë superiore ose me pamje nga deti (sipasi disponibilitetit)
* Parkingu, sauna, pishina,  palestra, xhakuzi dhe banjo Turke.
* Perdorim i Wireless pa pagese ne te gjitha hapsirat e hotelit
* Check in heret / check out vonë (deri 18:00) sipas disponibilitetit

Nuk perfshihet taksa e qytetit, 1.5 euro/person dita.

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.