fbpx

Bianca Resort & SPA, Kolashin, 7 Dhjetor, 3 ditë, €85

Udhëtime me Guidë

Programi:
Nisja në ora 07.00 të mëngjesit, pranë “Korpusit”, sheshi “Nënë Tereza”. Akomodimi në Hotel Bianca 5*. Kthimi nga Kolashini të hënën, në ora 14.00. Mbërritja në Tiranë. Fundi i shërbimit tonë.

Në cmim përfshihet:
– akomodimi per 2 netë qendrimi në dhomë standarte ose superiore
– mëngjeset dhe darkat në restaurantin Chives
– përdorimi i pishinës, hamamit, palestrës, saunës
– Wifi

Fëmijët:
Femijët 0 – 2.99 vjec: pa pagesë.
Femijët 3 -11.99 vjec: paguajne 20 euro.

Në cmim nuk përfshihet:
– taksat e qytetit 1.30 euro per te rritur/per nate, 0.50 euro per femije/per nate.
– transporti vajtjte-arrdhje (opsional) 25 € për person.

SHENIM: Hoteli nuk pranon te anullojë rezervimet nëse në këto data nuk do ketë borë !

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 20.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.