fbpx

Bianca Resort & SPA, Kolashin

Hotele në Rajon Hotele Për Ski

Periudha 5 Janar - 12 Mars

Akomodim gjatë javës ( E diele – E premte )
Cmimi: 58 euro/person

Akomodim në fundjavë ( E premte – E diele )
Cmimi: 68 euro/person

Në cmim perfshihet:
– akomodimi per 1 natë qendrimi ne dhomë standarte, superiore ose executive.
– me mëngjeset dhe darkat
– përdorimi i pishinës, palestrës, saunës
– internet & parikim pa pagesë

Kushte te tjera:
Personi i tretë në dhomë paguan gjysëm cmimi. (vetëm në dhomë Superiore; Ekzekutive; Junior Suite)
Shtesa për drekën – 10 euro/person
Femijët 0 – 4.99 vjec: pa pagesë
Femijët 3 -11.99 vjec: paguajnë 19 euro per natë qendrimi

Në cmim nuk perfshihet:
– taksat e qytetit 1.5 euro per te rritur/per nate, 1 euro per femije/per nate.

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.