fbpx

Blue Kotor Bay 5*, Kotor

Hotele në Rajon

Paketa Promo

Cmimi: 60 € personi në dhomë standarte me pamje nga mali
Cmimi: 64 € personi në dhomë standarte me pamje nga deti
Cmimi: 69 € personi në dhomë superiore me pamje nga mali
Cmimi: 76 € personi në dhomë superiore me pamje nga deti
Cmimi: 84 € personi në dhomë deluxe swim up
Cmimi: 91 € personi në dhomë deluxe spa jacuzzi
*Oferta vlen për periudhen Janar 2022

Perfshihet:
– Akomodimi për 1 natë në llojin e zgjedhur të dhomës
– Mëngjeset dhe darkat në restaurantin Blue
– Pije mirëseardhjeje pas mbërritjes në Piano Bar
– Pishinë të brendshme me ngrohje, sauna panoramike me pamje nga deti, fitness, dhomë avulli
– Check out vonë deri 15:00, sipas disponibilitetit.
– Wifi, smart Tv, sistem zëri JBL
– Parking
– Hyrje ne qendren Wellnes dhe Spa (pishinat e brendshme, Finish Sauna , mild Sauna , zona e relaksit , palester etj)
– Parkim dhe Wi Fi falas

Nuk përfshihet taksa e qendrimit ne hotel 1.5 euro per person per nate qendrimi

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.