fbpx

Budva Kotor Ulqin, Avala Resort 4*, nisje 6 dhe 7 Mars, 2 ditë, €49

Udhëtime Jashtë Vendit

Dita e parë:
Nisja nga Tirana në orën 06:30. Ndalesë në pikën doganore Muriqan për kryerjen e procedurave doganore. Pas doganës ndalojmë për të konsumuar mëngjesin. Pas mëngjesit ndalesë panoramike në Shen Stefan. Nisemi drejt qytetit te Kotorit ku do të viziojmë Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Sipas dëshire mund të prenotoni xhiro me varkë në gjirin e Kotorit, një nga gjiret me të bukur në ballkan. Ndalesa e radhës do të jetë në qytetin e Budvës. Në Budva do të vizitojmë Kërcimtaren e Budvës, Qytetin e Vjetër, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave, akomodimi në hotelin përzgjedhur për ju, në qëndër të qytetit të Budvës, ngjitur me kalanë.

Dita e Dytë
: Mëngjesi në hotel. Nisja nga hoteli për në Ulqin. Ndalesë për foto në “Shen Stefan”. Mbërrritja në Ulqin, vizitë e qytetit. Kthimi për në Tiranë. Pushime gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë. Fundi i sherbimit tonë.

Përfshihet në cmim:

– transporti vajtje-arrdhje me autobus komod dhe vizitat sipas programit
– akomodimi në hotel Avala Resort & Villas 4* në qendër të Budva
– mëngjesi dhe darka
– pishina dimërore, Sauna, Jacuzzi
– guida gjatë gjithë udhëtimit

Nuk përfshihet në cmim:
– cdo gje qe nuk është përmendur mësipër
– hyrjet ne monumente dhe muzeume

KUJDES! Fëmija nëse nuk i ka mbushur 18 vjec dhe udhëton me njërin ose asnjërin nga prindërit, i duhet patjetër prokurë e noterizuar.

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 20.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.