fbpx

The Chedi Luštica Bay 5*, Tivat

Hotele në Rajon Hotele Për Ski

Paketa Nëntor - Mars

2 netë/ 3 ditë 118 euro/person me mengjes
2 netë/ 3 ditë 178 euro/person me mengjes dhe darkë
Oferta është e vlefshme për periudhën e qendrimit 1 Nentor – 1 Mars, përveç 30 Dhjetor – 3 Janar.

*Ne datat 18-20 Nentor & 26-28 Nentor  jane shitura te gjitha dhomat Premium me cmimin 118 euro/person dhe ne shitje jane vetem dhomat Pool/ Marine/ Sea view me cmimin 138 euro/person.

Në cmim perfshihet:
– akomodimi në dhomë dyshe
– mëngjesi ose mëngjesi dhe darka sipas prenotimit
– Përdorimi i SPA (pishinë e brendshme, sauna, banjë me avull)
– Palestër / Salla e lojërave / Eventet Javore / Plazhi Privat
– internet & parkim pa pagesë
– 30% zbritje në trajtimet SPA

Kushte te tjera:
Minimumi i qendrimit është 2 netë.
1 femijë 0 – 11.99 vjec: pa pagesë me mëngjes të përfshirë.
1 femijë 0 – 11.99 vjec: paguan 30 euro me mëngjes dhe darkë të përfshirë.
Shtesa per dhome me pamje nga deti, 10 euro per person per natë.

Në cmim nuk perfshihet:
– taksat e qytetit 1.30 euro per te rritur/per nate, 0.50 euro per femije/per nate.

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.