fbpx

Budva me mbremje festive, hotel Falkensteiner 4*, nisje me 6 Mars, 2 ditë, €55

Udhëtime me Guidë

Për udhetimin 3 ditor, Budva – Dubrovnik, Falkensteiner Hotel, 109 euro/person, klikoni KETU.

PROGRAMI:

Dita e Parë: Ora 08.00 nisja nga Tirana për në Budva. Kryerja e procedurave doganore. Mbërritja në Kotorr, ku do vizitojmë Portin e Jahteve, Qytetin e Vjeter, Kishat dhe Monumentet kryesore të qytetit. Vazhdon udhëtimi për në Budva, ku do vizitojmë Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve, Kërcimtaren e Budvës. Sistemimi në hotel Falkensteiner 4* me SPA. Kohë e lirë për te perdorur facilitetet e hotelit pa pagesë, si: pishine, hammam, sauna, jakuzzi, etj. Ora 20.00 fillon darka festive me muzikë live me kengetarë të njohur dhe orkestër, e organizuar nga Bora Travel. Darka ofrohet sipas stilit “bufe” (shiko fotot mëposhtë).

Dita e Dytë: Mengjesi ne hotel. Nisja nga hoteli për në Ulqin. Ndalesë për foto në “Shen Stefan”. Mbërrritja në Ulqin, vizitë e qytetit. Kthimi për në Tiranë. Pushime gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë. Fundi i sherbimit tonë.

Përfshihet në cmim:
– transporti vajtje-arrdhje me autobus komod dhe vizitat sipas programit
– akomodimi në hotel Falkensteiner 4* me pishinë, xhakuzi, etj në Budva
– mëngjesi dhe darka
– organizimi festiv me këngëtar dhe orkestër
– guida gjatë gjithë udhëtimit

Nuk përfshihet në cmim:
– cdo gje qe nuk është përmendur mësipër
– hyrjet ne monumente dhe muzeume

KUJDES! Fëmija nëse nuk i ka mbushur 18 vjec dhe udhëton me njërin ose asnjërin nga prindërit, i duhet patjetër prokurë e noterizuar.

Link-u i hotelit: https://www.booking.com/hotel/me/the-queen-of-montenegro.en-gb.html

Disa foto të hotel Falkensteiner 4* në Budva:

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 20.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.