fbpx

Budva me mbremje festive, hotel Falkensteiner 4*, nisje me 6 Mars, 3 ditë, €99

Udhëtime me Guidë

Për udhetimin 2 ditor, Budva – Kotor, 55 euro/person, klikoni KETU.
Për udhetimin 3 ditor, Budva – Dubrovnik, 109 euro/person, klikoni KETU.
Kujdes:
Për festat e Marsit, priten rezervime nga grupe, kolektive pune, etj, ndaj vendet zihen me shpejt se zakonisht. Nxitoni për të siguruar vendin tuaj!

PROGRAMI:

Dita e Parë: Ora 08.00 nisja nga Tirana për në Budva. Kryerja e procedurave doganore. Mbërritja dhe akomodimi në hotel. Kohë e lirë për te perdorur facilitetet e hotelit pa pagesë, si: pishine, hammam, sauna, jakuzzi, etj. Ora 20.00 fillon darka festive me muzikë live me kengetarë të njohur dhe orkestër, e organizuar nga Bora Travel. Darka ofrohet sipas stilit “bufe” (shiko fotot mëposhtë).

Dita e dytë: Mengjesi ne hotel. Nisja për në Kotorr, ku do vizitojmë Portin e Jahteve, Qytetin e Vjeter, Kishat dhe Monumentet kryesore të qytetit. Vazhdon udhëtimi për në Budva, ku do vizitojmë Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve, Kërcimtaren e Budvës. Kthimi në hotel. Darka.

Dita e tretë: Mengjesi ne hotel. Nisja nga hoteli për në Ulqin. Ndalesë për foto në “Shen Stefan”. Mbërrritja në Ulqin, vizitë e qytetit. Kthimi për në Tiranë. Pushime gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë. Fundi i sherbimit tonë.

Përfshihet në cmim:
– transporti vajtje-arrdhje me autobus komod dhe vizitat sipas programit
– akomodimi në hotel Falkensteiner 4* me pishinë, xhakuzi, etj në Budva
– mëngjesi dhe darka
– organizimi festiv me këngëtar dhe orkestër
– guida gjatë gjithë udhëtimit

Nuk përfshihet në cmim:
– cdo gje qe nuk është përmendur mësipër
– hyrjet ne monumente dhe muzeume

Kushte të tjera:
► Per rezervim, mund te paguani 50% te vleres se udhetimit fillimisht, ndersa pagesen e plote deri 10 dite para nisjes.
► Ne rast anullimi nga klienti pagesa e bere eshte e pakthyeshme.

Disa foto të hotel Falkensteiner 4* në Budva:

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 20.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.