fbpx

Ski në Kolashin, Hotel Hilton 5*, 27 Shkurt, 2 ditë, €59

Udhëtime Jashtë Vendit

Hotel Hilton 5 yje 59€

DITA E PARE:
Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping. Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese gjate rruges per te konsumuar megjesin. Kalimi ne piken doganore Hani i Hotit. Pas doganes do bejme nje ndalese ne Ujvaren e Niagares (Podgorice). Pas vizites ne Ujevaren e Niagares vazhdim i udhetimit per ne Podgorice ne qendren tregtare Delta City (me e madhja ne Malin e Zi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne restorantet e shumte dhe per te bere shopping. Akomodimi ne Hotel Hilton 5* ne qender te Podgorices. Kohe e lire per te pushuar dhe per te perdorur spa e hotelit si jakuzzi, pishina dhe palestren. Darka shtrohet buffe e happur ne restorantin e hotelit, ku ju mund te konsumoni cfare te deshironi.

DITA E DYTE: SKI NE KOLASHIN
Mengjesi ne hotel (bufe e hapur). Pas mengjesit nisemi drejt Kolashines. Mberritja ne Kolashin tek pista e skive. Kohe e lire per te bere Ski , shetitje me teleferik , loje me slita dhe per te konsumuar dreken ne restorantet e zones. PISTA E SKIJIMIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi. Mbasdite kthimi per ne Tirane.

Detaje të tjera

Ne cmim perfshihet:
– Akomodimi Hotel Hilton 5*
Transporti komod
Mengjesi & Darka
Pishina , Sauna , Jacuzzi, Hamam
– Guida sipas programit

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 20.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.