fbpx

Hotel Bistra 4*, Mavrovë

Hotele në Rajon Hotele Për Ski

Cmimet për gjithë sezonin

63 euro/person nata me mengjes dhe darke, ne dhome standarte.
73 euro/person nata me mengjes dhe darke, ne dhome me jacuzzi.

Cmimet per akomodim gjate javes ( diele - enjte ) pas 15 Janar

42 euro/person nata me mengjes dhe darke, ne dhome standarte.
52 euro/person nata me mengjes dhe darke, ne dhome me jacuzzi.

Cmimet për Shen Valentin ( 14 Shkurt - 16 Shkurt )

82 euro/person nata me mengjes dhe darke, ne dhome standarte.
92 euro/person nata me mengjes dhe darke, ne dhome me jacuzzi.

Detaje të tjera

Cmimi përfshin:
– mëngjes dhe darkë
– Wifi
– perdorimi i pishines se brendeshme, banjos turke, xhakuzit tek hotel Bistra dhe hotel Lodge
– perdorimi i pishines se jashtme me uje te ndrohte termal dhe xhakuzit tek hotel Sport
– parking
– përdorimi i SPA (pishinë e brendshme, banjo turke, jacuzzi)
– taksa turistike
– kafe/çaj në dhomë
– hapsirë lojrash për fëmijë

Kushte të tjera:
Shtesa pë dreken: 7 euro
Check in bëhet nga ora 14.00. Check out bëhet deri në 10.00.
Personi i trete ne dhome i akomoduar ne krevat ekstra perfiton 40% zbritje.
Pijet nuk jane te perfshira.

Femijet:
0 – 6.99 vjec ne dhome me prinderit akomodohen falas.
7 – 11.99 vjec ne dhome me prinderit perfitojne 50% zbritje.
Mbi 12 vjec, paguajne cmimin e plote.

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.