fbpx

Hotel Splendid Conference & Spa Resort 5*, Budva

Hotele në Rajon

Festat e Nentorit

48 Euro person/nata me mengjes (26,27 Nentor)
35 Euro person/nata me mengjes (28,29,30 Nentor)

Perfshihet:
– 1 natë ne Dhome Superiore me pamje nga mali
– Hyrje ne qendren Wellnes dhe Spa (pishinat e brendshme, Finish Sauna , mild Sauna , zona e relaksit , palester etj)
– 20% zbritje në SPA
– Hyrja pa pagese ne Kids Castle Club
– Parkim dhe Wi Fi falas

Shtesa per darken:
16 euro personi per 1 darke per te rriturit
8 euro personi per 1 darke per femijet.

2 fëmijë deri 12 vjeç akomodohen FALAS (minimumi 2 netë qendrimi)
Nuk perfshihet taksa 1.5 euro per person te rritur, dhe 0.5 euro per femije, per cdo nate qendrimi.

Seaside Autumn Magic

53 Euro personi me mengjes
73 Euro personi me mengjes dhe darke
*kjo ofertë vlen për periudhën 1 Nëntor 2021 – 31 Mars 2022, përveç 23 Dhjetor – 5 Janar.

Perfshihet:
– 1 natë ne Dhome Superiore
– Hyrje ne qendren Wellnes dhe Spa (pishinat e brendshme, Finish Sauna , mild Sauna , zona e relaksit , palester etj)
– 20% zbritje në SPA
– Hyrja pa pagese ne Kids Castle Club
– Parkim dhe Wi Fi falas
– Check In heret / Check out vonë (sipas disponibilitetit)

2 fëmijë deri 12 vjeç akomodohen FALAS !

Nuk perfshihet taksa 1.5 euro per person te rritur, dhe 0.5 euro per femije, per cdo nate qendrimi.

Splendid Getaway

216 Euro per 2 persona

Perfshihet:
– 2 nete ne Dhome Superiore (me pamje nga deti)
– Mengjes i perfshire
– Dhurate Mireseardhjeje: Shampanje dhe embelsira në dhomë
– Nje darke e servirur ne restorantin aziatik te hotelit “Promenada”
– Trajtimi ‘Rasul’ per 2 persona (30 min)
– 20% zbritje ne SPA
– Hyrje ne qendren Wellnes dhe Spa (pishinat e brendshme,Finish Sauna,mild Sauna, zona e relaksit,palester etj)
– Parkim dhe Wi Fi falas
– Check Out I vonë deri ne 18:00

Nuk perfshihet taksa 1.5 euro per person te rritur, dhe 0.5 euro per femije, per cdo nate qendrimi.

Family Moments

292 Euro per te gjithe familjen ( 2 te rritur & 2 femije deri ne 12 vjec)

Perfshihet:
– 2 nete ne Dhome Superiore ( me pamje nga mali)
– Mengjes dhe darke e perfshire
– Biskota për fëmijët
– Masazh per prinderit (25 minuta)
– 20% zbritje ne trajtimet SPA
– Hyrje ne qendren Wellnes dhe Spa (pishinat e brendshme,Finish Sauna,mild Sauna, zona e relaksit, palester etj)
– Hyrja pa pagese ne Kids Castle Club
– Parkim dhe Wi Fi falas
– Check Out I vonë deri ne 18:00

Nuk perfshihet taksa 1.5 euro per person te rritur, dhe 0.5 euro per femije, per cdo nate qendrimi.

Sweet Wellness Suite

598 Euro per 2 persona

Perfshihet:
– 2 nete ne Suiten Luksoze Wellness me pamje nga deti
– Mengjes i perfshire
– Dhurate Mireseardhjeje: Shampanje dhe fruta
– Masazh (25 minuta)
– 20% zbritje ne trajtimet SPA
– Hyrje ne qendren Wellnes dhe Spa (pishinat e brendshme,Finish Sauna,mild Sauna,zona e relaksit,palester etj)
– Parkim dhe Wi Fi falas
– Check Out I vonë deri ne 18:00

Nuk perfshihet taksa 1.5 euro per person te rritur, dhe 0.5 euro per femije, per cdo nate qendrimi.

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.