fbpx

Hotel Splendid Conference & Spa Resort 5*, Budva

Hotele Dimër

Paketa "Seaside Autumn Magic"

*oferta eshte e vlefshme per periudhen 15 Tetor – 27 Dhjetor dhe pas datës 5 Janar

Nga e diela ne te enjte:
80 euro/person per 2 nete qendrimi pa vakte
96 euro/person per 2 nete qendrimi me mengjes
136 euro/person per 2 nete qendrimi me mengjes dhe darke

Në fundjavë:
96 euro/person per 2 nete qendrimi pa vakte
112 euro/person per 2 nete qendrimi me mengjes
152 euro/person per 2 nete qendrimi me mengjes dhe darke

Perfshihet:
– Dhurata e mireseardhjes, vere & fruta.
– Hyrje ne qendren Wellnes dhe Spa (pishinat e brendshme,Finish Sauna,mild Sauna,bio Sauna,banjo turke,palester etj)
– Parkim dhe Wi Fi falas

Nuk perfshihet taksa 1.5 euro per person te rritur, dhe 0.5 euro per femije, per cdo nate qendrimi.

Paketa e Krishtlindjeve

Oferta është e vlefshme për periudhën 20 – 27 Dhjetor

2 netë 160 euro/dhoma
4 netë +1 natë falas 320 euro/dhoma

Përfshihet:
– akomodimi në dhome superiore me pamje nga mali
– mëngjeset
– dy femijë deri 11 vjec nëse ndajnë dhomën me prindërit
– Hyrje në qendrën Wellnes dhe Spa (pishinat e brendshme,Finish Sauna,mild Sauna,bio Sauna,banjo turke,palestër etj)
– Animacione në kështjellen e fëmijëve
– Parkim dhe Wi Fi falas

Darka GALA është e detyrueshme dhe kushton 30 euro për të rritur dhe 15 euro per femijë.
Shtesa për dhomë superiore me pamje nga deti – 20 euro për dhomë për natë qendrimi
Shtesa për dhomë premium me pamje nga deti – 40 euro për dhomë për natë qendrimi
Shtesa për darkën 1 ditë – 20 euro/person për të rriturit, 10 euro/person për fëmijët
Shtesa për drekën dhe darkën 1 ditë – 40 euro/person për të rriturit/ 20 euro/person për fëmijët
Nuk përfshihet taksa 1.5 euro për person të rritur, dhe 0.5 euro për fëmijë, për cdo natë qendrimi.
Personi i tretë i rritur në dhomë paguan 72 euro per 2 nete dhe 144 euro per 5 nete
Maksimumi i kapacitetit nëpër dhoma është 3 të rritur ose 2 të rritur 2 fëmijë deri 11 vjec.

Paketa e Vitit të Ri

3 netë 370 euro/person
5+1 netë 470 euro/person (kjo pakete perfshin nje nate falas)
*cmimet mesiper janë të velfshme për rezervime deri me datë 10 Dhjetor!

Periudha: 27 Dhjetor – 5 Janar

Perfshihet:
– akomodimi ne dhome superiore me pamje nga mali
– mengjeset
– darka GALA e dates 31 Dhjetor me muzike live nga NEDA UKRADEN & IGOR SIMIĆ BEND
– Hyrje ne qendren Wellnes dhe Spa (pishinat e brendshme,Finish Sauna,mild Sauna,bio Sauna,banjo turke,palester etj)
– Parkim dhe Wi Fi falas

Femija i pare  2-11 vjec, perfitojne 50% zbritje
Femija i dyte 2-11 vjec, paguan vetem 50€ për darkën Gala
Personi i tretë i rritur në dhomë paguan 343€

Shtesat: (opsionale)
Shtesa për dhomë superiore me pamje nga deti 20€ për dhomë për natë
Shtesa për dhomë premium me pamje nga deti 45€ për dhomë për ditë
Shtesa për darkat: €25 per person per ditë
Shtesa për drekat dhe darkat: €45 per person per ditë
Fëmijët deri 11 vjeç. – 50% zbritje në cmimet e vakteve.
Cmimet per darkat GALA me 1, 2, 3 Janar:
01.01 NEDA UKRADEN & PETAR GRAŠO- 50€ per person (25€ për fëmijë)
02.01. IGOR SIMIĆ BEND – 25€ per person (12.5€ për fëmijë)
03.01. HARIS DŽINOVIĆ- 35€ per person (17.5€ për fëmijë)

Nuk perfshihet taksa 1.5 euro per person te rritur, dhe 0.5 euro per femije, per cdo nate qendrimi.

Paketa Familjare

292 Euro per te gjithe familjen ( 2 te rritur & 2 femije deri ne 11 vjec)

Perfshihet:
– 2 nete ne Dhome Superiore ( me pamje nga mali)
– Mengjes dhe darke e perfshire
– Biskota per femijet
– Hyrje ne Klubin e Femijeve
– Program animacioni per femijet
– Masazh per prinderit (25 minuta)
– Hyrje ne qendren Wellnes dhe Spa (pishinat e brendshme,Finish Sauna,mild Sauna,bio Sauna,banjo turke,palester etj)
– Parkim dhe Wi Fi falas
– Check Out I vonshem deri ne 18:00

Nuk perfshihet taksa 1.5 euro per person te rritur, dhe 0.5 euro per femije, per cdo nate qendrimi.

Paketa Romantike

256 Euro per 2 persona

Perfshihet:
– 2 nete ne Dhome Superiore (me pamje nga deti)
– Mengjes i perfshire
– Dhurate Mireseardhjeje: Shampanje dhe embelsira në dhomë
– Nje darke e servirur ne restorantin asiatik te hotelit “Promenada”
– Trajtimi ‘Rasul’ per 2 persona
– Hyrje ne qendren Wellnes dhe Spa (pishinat e brendshme,Finish Sauna,mild Sauna,bio Sauna,banjo turke,palester etj)
– Parkim dhe Wi Fi falas
– Check Out I vonshem deri ne 18:00

Nuk perfshihet taksa 1.5 euro per person te rritur, dhe 0.5 euro per femije, per cdo nate qendrimi.

Paketa Lux

598 Euro per 2 persona

Perfshihet:
– 2 nete ne Suiten Luksoze Wellness
– Mengjes i perfshire
– Dhurate Mireseardhjeje: Shampanje dhe fruta
– Masazh (25 minuta)
– Hyrje ne qendren Wellnes dhe Spa (pishinat e brendshme,Finish Sauna,mild Sauna,bio Sauna,banjo turke,palester etj)
– Parkim dhe Wi Fi falas
– Check Out I vonshem deri ne 18:00

Nuk perfshihet taksa 1.5 euro per person te rritur, dhe 0.5 euro per femije, per cdo nate qendrimi.

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.