fbpx

Itali (tokësore)

Mëposhtë linja tokësore, me autobus. (nga Kroacia). Nisja nga Tirana. Për datat, orarin, vendin e nisjen, dhe detaje të tjera, kontakoni me agjentët tanë ! Cmimet vlejnë vetëm për vajtjen.

Alessandria50 €
Asti50 €
Bergamo50 €
Brescia50 €
Milano50 €
Padova50 €
Rovato50 €
Torino50 €
Trevizo50 €
Trieste50 €
Udine50 €
Venezia50 €
Verona50 €
Vicenza50 €

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.