fbpx

Karaburun – Sazan, 1 ditë, 2200 lekë

Udhëtime Brenda Vendit
Datat e nisjes:

► 1, 4 , 5 ,8 ,9 , 11 , 12 ,15 , 16 , 18 , 19 , 22, 23, 24 , 25 , 26 , 29 , 30 , 31 Korrik
► 1 , 2 ,5 , 6 , 7, 8 , 9 ,12 , 13 , 14 , 15 , 16 ,19 , 20 , 21 , 22 , 23 ,26 , 27 , 28, 29 , 30 Gusht
► 2 , 5 , 6 , 9 ,12 , 13 , 19 , 26 , 27 Shtator

►LUNDRIMI ME ANIJEN MOGILA

► Cmimi 2200 Leke per nisjet ( Te Merkuren , te Enjten , Te Premten) .
► Cmimi 2400 Leke per nisjet ( Te Shtunen ) .
► Cmimi 2600 Leke per nisjet ( Te Djelen ) .

PROGRAMI:
► Nisja nga Tirana ne oren 06:00.
► Nisja nga Durresi ne oren 06:30.
► Nisja nga Elbasani ne oren 05:20.

Vazhdimi i udhetimi drejt Vlores. Mberritja ne Vlore . Ne oren 09:00 nisim lundrimin me anije nga porti kryesor i  qytetit  Vlores .Ndales dhe vizite rreth 1 ore ne ishullin e Sazanit. Vizite panoramike ne shpellen e Haxhi Alise. Plazh ne Karaburun 3-4 ore. Kjo shetitje e mrekullueshme mbaron rreth ores 18:30 – 19:00 ne portin kryesor te qytetit. Nisja per ne Tirane. Ndalesë te shkurter gjate rruges. Mberritja ne Tirane, Durres dhe Elbasan ne mbremje. Fundi i sherbimit tone.

►Duhet te dini se  :
-Itenerari mund te ndryshoje rradhe vizitash ( Ndalesa ne plazhin e Karaburunit mund te kryhet para vizites se ishullit te Sazanit ne raste kur dallget nuk e bejne te mundur viziten ne Sazan me perpara ) .
-Ne rast se dallget e detit jane totalisht te papranueshme per te kryer nje nga vizitat e itenerarit me siper dhe anija merr urdher nga kapiteneria e portit , klienti perfiton 10 % discount ne nje date tjeter ne po te njejtin destinacion .

►Duhet te keni me vete :
Veshje sportive , atlete , Sandale, Cante shpine, Shishe uji 1 liter.Rroba pambuku per nderrese, Rroba banje , Syze dielli , Fruta te thata , Cokollata .

Detaje të tjera

NE CMIM PERFSHIHET:
– TRANSPORTI VAJTJE – ARDHJE ME BUS/MINIBUS .
– BILETA E ANIJES .
– MENGJESI (TOST + LENG FRUTASH)
– GUIDE SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT .

NE CMIM NUK PERFSHIHET:
– DREKA .
– GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË KËTË PROGRAM .

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.