fbpx

Maestral Resort & Casino 5*, Budva

Hotele në Rajon

99 Euro për 2 persona

Perfshihet:
– Akomodimi në dhomë dyshe
– Mëngjes dhe darkë ose mëngjes dhe drekë
– Parkim dhe Wi Fi falas

Fëmijët deri 12 vjec paguajnë 20 Euro per natë qendrimi.
Nuk perfshihet taksa 1.5 euro per person te rritur, dhe 0.5 euro per femije, per cdo nate qendrimi.

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.