fbpx

Me plazhe me rërë të bardhë, ujë të ngrohtë e të kthjellët si kristali të Oqeanit Indian dhe klimë të këndshme gjatë gjithë vitit, Maldivet janë destinacioni më i dëshiruar për pushime. Ajo që e bën të veçantë këtë destinacion që gjendet në juglindje të Indisë janë 26 ishujt e vegjël natyrorë të rrethuar nga ujërat kristalorë të Oqeanit Indian, mes barrierave koralore dhe plazheve me rërë të bardhë. Është një strehë që të bën të harrosh gjithçka. Koha e lirë mund të kalohet mes plazhit dhe shijimit të qetësisë, por nuk mungojnë edhe aktivitetet e shumta sportive, si sërfi, noti, rrëshqitja në ujë apo zhytjet.

Këto oferta vlejne për rezervime deri me 31 Gusht !
Periudha e qendrimit 1 Shtator – 30 Nëntor 2019.
Klikoni në hotelin e preferuar për detaje !
Nëse deshironi opsion tjetër akomodimi apo ta kombinoni qendrimin tuaj në Maldives me disa ditë në Bali, Phuket, Dubai, apo ndonje vend tjeter, kontaktoni agjentët tanë për të marrë ofertën.

Fun Island Resort & SPA
1429 € / person

93517425

Holiday Island Resort
1505 € / person

179249710

Sun Island Resort & SPA
1519 € / person

114431357
paradise island

Royal Island Resort & SPA
1655 € / person

royal island resort & spa

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.