fbpx

Rixos Premium 5*, Dubrovnik

Hotele në Rajon Hotele Për Ski

Wellness Package

Cmimi: 290 euro për 2 te rritur

Në cmim perfshihet:
– akomodimi për 2 netë qendrimi në dhomë superiore me ballkon dhe pamje nga deti
– mëngjeset
– fruta në dhomë pas mbërritjes
– masazh luksoz i fytyrës – 25 min (zgjedhja midis: Hidratimit, Aloe Verës ose Anti Age)
– përdorimi i pishinës së brendshme, Spa dhe palestres
– 10% zbritje në trajtimet SPA
– parking
– Wifi

Në cmim nuk perfshihet:
– taksat e qytetit 1.86 euro per person per nate.

*Oferta është e vlefshme për periudhën e qendrimit 6 Janar – 31 Mars

Weekend Package

Cmimi: 330 euro për 2 te rritur 1 femijë deri 11.99 vjeç

Në cmim perfshihet:
– akomodimi per 2 nete qendrimi në dhomë superiore me ballkon dhe pamje nga deti
– mëngjeset dhe darkat
– check in heret / check out vonë (deri 15:00)
– pije për mirëseardhje
– përdorimi i pishinës së brendshme, Spa dhe palestres
– fruta në dhomë pas mbërritjes
– masazh luksoz i fytyrës – 25 min (zgjedhja midis: Hidratimit, Aloe Verës ose Anti Age)
– parking
– Wifi

Fëmija i dytë deri 11.99 vjeç paguan 70 euro për 2 netët.
I rrituri i tretë paguan 100 euro për 2 netët.

Në cmim nuk perfshihet:
– taksat e qytetit 1.86 euro per person per nate.

*Oferta është e vlefshme për periudhën e qendrimit 6 Janar – 31 Mars

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.