fbpx

Sarandë – Ksamil, nisje me 5 Shtator, 2 ditë, €49

Udhëtime Brenda Vendit

Dita e parë:
► Nisja nga Tirana në orën 06:00
► Nisja nga Durrësi në orën 06:30
► Nisja nga Elbasani në orën 05:20
Dita e Pare : Tirane –  Gjirokaster – Sarande
Vazhdimi i udhetimit drejt qytetit te Sarandes , Ndales gjate rruges per kafe . Me pas do te bejme ndales per vizite  ne qytetin  historit te Gjirokastres .Pas kesaj vizite i drejtohemi qytetit te Sarandes .Akomodimi ne hotel  .  Shfrytezimi i plazhit ne Sarande. Pasdite e lire , Darka ne hotel .Pas darkes shetitje ne bulevardin  buze detit te qytetit te Sarandes .

Dita e Dyte :
Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi per ne Ksamil . Qendrim per plazh dhe konsumimin e drekes ne Ksamil  deri ne oren 16:00 . Me pas startojm udhetimin per ne kthim  . Mberritje ne Tirane , Durres & Elbasan  ne darke . Fundi i sherbimit tone!

Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.

Detaje të tjera

NE CMIM PERFSHIHET:
– AKOMODIMI SIPAS HOTELEVE PERKATES
– TRANSPORTI DHE VIZITAT SIPAS PROGRAMIT ME BUS/MINIBUS .
– VAKTET SIPAS ZGJEDHJES
– SHOQERUES GJATE UDHETIMIT .

NE CMIM NUK PERFSHIHET:
– LUNDRIMI ME SKAF
– GJITHCKA E PAPERMENDUR NE RUBRIKEN ( NE CMIM PERFSHIHET ) .

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 20.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.