fbpx

Four Points Hotel by Sheraton 4* (ish Hotel Lipka) – Kolashin

Hotele Hotele për ski

Periudha pas dates 8 Janar
49 euro/person nata
për akomodim gjatë javës
64 euro/person nata për akomodim në fundjavë

Ne cmim perfshihet:
– Mengjesi dhe darka
– Minimumi i qendrimit 2 nete
– Perdorim i lire i faciliteteve te hotelit, sauna, dhome me avull, jacuzzi
– Wi-Fi pa pagese
– Parkim pa pagese

Te tjera:

– Shtesa per dreken – 12 euro per person
– Shtesa per personin e trete ne dhome – 50 euro/per nate
– Nuk perfshihen taksat e qytetit, 1.3 euro per te rritur,  0.90 euro per femijet 12 – 18 vjec dhe 0.50 euro per 2 – 11.99 vjec
– Femijet 0 – 2.99 vjec, pa pagese ekstra
– Femijet 3 – 11.99 vjec 25 euro per femije/per nate

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 21.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.