fbpx

Zanzibar, nisje me 2, 4, 14, 16 Qershor, 7 ditë, €1450

Pushime te Vecanta

Shkëputu nga përditshmëria drejt ishullit ekzotik të Zanzibarit. Ky destinacion unik është i rrethuar nga ujë të pastër, të cekët, rërë të bardhë dhe ishuj të pabanuar. Vetëm 25 km nga bregu i Tanzanisë, Zanzibar eshtë një destinacion i trashëgimisë botërore. Fshatra të vegjël peshkimi dhe një medinë mesjetare, të gjitha që presin të eksplorohen dhe zbulohen nga ju. Bora Travel është gati për t’ju ndihmuar të gjeni ofertën më të mirë për pushimet tuaja në Zanzibar. Rezervoni paketën tuaj sot!

Kujdes! Ofertat janë të vlefshme për prenotim deri me 15 Maj 2023.

Nisja 2 Qershor.
Royal Zanzibar Beach Resort – 1450 euro
Hotel Riu Jambo – 1460 euro
Hotel Riu Palace Zanzibar – 1620 euro
Emerald Zanzibar Resort & Spa – 1645 euro

Nisja 4 Qershor.
Royal Zanzibar Beach Resort – 1455 euro
Hotel Riu Jambo – 1730 euro
Hotel Riu Palace Zanzibar – 1730 euro
Emerald Zanzibar Resort & Spa – 1655 euro

Nisja 14 Qershor.
Royal Zanzibar Beach Resort – 1540 euro
Hotel Riu Jambo – 1730 euro
Hotel Riu Palace Zanzibar – 1755 euro
Emerald Zanzibar Resort & Spa – 1635 euro

Nisja 16 Qershor.
Royal Zanzibar Beach Resort – 1590 euro
Hotel Riu Jambo – 1730 euro
Hotel Riu Palace Zanzibar – 1665 euro
Emerald Zanzibar Resort & Spa – 1660 euro

Çmimet mësipër janë për person dhe përfshijnë:
– fluturimin vajtje-ardhje nga Tirana
– bagazhe të plota
– transfertat private aeroport – hotel – aeroport
– akomodimin në resortin e përzgjedhur nga ju për 5 netë qendrimi
– konceptin All Inclusive ne resort

Oraret e fluturimeve:

Dita 1
Tirane Dubai 13:35 21:10
Dubai Zanzibar 02:30 07:05 (dita 2)

Dita 7
Zanzibar Dubai 22:20 05:00
Dubai Tiranë 09:05 12:50

Shënim:
Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Zanzibar 50 USD/person, e cila paguhet në aeroport.
Ofertat janë të vlefshme për prenotim deri me 15 Maj 2023.

Kontakt

Cel: 069 20 400 20
Tel: 04 56 05 999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene –  E shtune  ( 09.00 – 18.00 )

Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.